Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Arsan varlık

Arsan Varlık

Arsan Varlık

ARSAN VARLIK YÖNETİM A.Ş

 

HAKKIMIZDA
Arsan Varlık Yönetim A.Ş.’ye Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun 07.12.2017 tarih ve 7628 sayılı kararı ile kuruluş izni verilmiştir. Kuruluş iznine dayanarak 17.04.2018 tarihinde kurulan Arsan Varlık Yönetim A.Ş., BDDK’nın 07.06.2018 tarih ve 7851 sayılı kararı ile aldığı faaliyet izni çerçevesinde faaliyetlerine başlamıştır. 

Arsan Varlık Yönetim A.Ş.’nin faaliyetleri Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından 5411 sayılı Bankacılık Kanunu ve Varlık Yönetim Şirketlerinin Kuruluş ve Faaliyet Esasları Hakkında Yönetmelik çerçevesinde düzenlenmekte ve denetlenmektedir. 

Şirket kurucu ve yöneticileri, hukuk ve finans piyasalarında üst düzey görevlerde çalışmış deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Alacaklı ve borçluların; içsel ve/veya kontrol imkanı olmayan dışsal nedenlerle ortaya çıkan mali sorunlarının giderilerek, finans kurumlarının ana faaliyet alanlarına yönelmelerine katkı sağlarken işletmelerin(borçlular) de ekonomiye yeniden kazandırılmasına odaklanan kurumumuz, "çözüm ortağı" bilinci ile faaliyet göstermeyi kendine hedef edinmiştir.

https://www.arsanvarlik.com.tr/