Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Örgü Kumaş Boya ve Terbiye

Örgü Kumaş Boya ve Terbiye

Örgü Kumaş Terbiye   

 

1998 yılında özelleştirme kapsamında satın alınan Kahramanmaraş Sümerbank Pamuklu İşletmeleri A.Ş.’nin aktiflerimize katılması ile birlikte Boya ve Terbiye faaliyetimiz de başlamıştır. 

     Bünyemizde üretilen günlük 30 ton’luk Örgü Kumaşlar, bu işletmemizde boya ve terbiye işleminden geçirilerek mamul hale getirilmektedir. Değişen ve gelişen teknolojilere sahip olmak için bu işletmemizde sürekli olarak modernizasyon ve yenileme yatırımları yapılmaktadır. Çok gelişmiş Laboratuvar altyapısı ve tecrübeli ekibi ile üretimin kalitesi her aşamada kontrol altında tutulmaktadır.

     Oldukça geniş bir pazara sahip mamul örgü kumaşlarımız, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da önemli ve özel markalara pazarlanmaktadır.

     Yüksek haslıklarda, boya, apre ve diğer terbiye işlemlerinin tamamını bu işletmemizde yapabilmekteyiz. Tüp veya Açık En halindeki ham örgü kumaşlar, Kasar, Boya, Baskı, Şardon, Karbon Fırça işlemleri yüksek kalitede yapılarak mamuk hale getirilmektedir. Ayrıca 25.000 m2. Kapalı alana sahip bu işletmemiz talep olduğu takdirde Organik kumaş üretme imkanına sahiptir.